Teamindeling nieuw seizoen 2021/2022

A1

Lotte
Senna
Diede L.
Puck
Nienke P.
Marit
Mila
Fleur
Guusje
Maud

Trainer:  Peter
Coach: Peter, Sam, Romy/Kim
Trainen Schaarweide:
dinsdag 18:30-19:30

donderdag 18:30-19:30
Trainen Achterom:
dinsdag: 19:15-20:15

donderdag: 19:15-20:15

B1

Suus
Milou
Renske
Anne E.
Esmee T.
Aafke
Nikki
Mirte
Sanne
Els v. H.

Trainers:  Emma T. en Mara
Coach: nog in te vullen
Conditietrainer:  nog in te vullen 
Trainen Schaarweide:
dinsdag 18:30-19:30
conditietraining: dag en tijd worden later bekend gemaakt
Trainen Achterom:
dinsdag: 19:15-20:15

C1

Floor G.
Lisa T.
Babette
Emma v. H.
Floor M.
Sarah
Maartje v. K.
Evi
Anne D.
Yfke

Trainer:   Meike d. V. & Judith d. W.
Coach:  
Meike d. V. & Nikki K.

Conditietrainer:  nog in te vullen
Trainen Schaarweide:
donderdag 18:30-19:30
conditietraining: dag en tijd worden later bekend gemaakt
Trainen Zandloper:
donderdag: 18:00-19:00

 

D1

Lisa v. D.
Sophie v. K.
Jet S.
Noa
Fenne
Naomi

Trainer/Coach: Lotte & Senna
Trainen Schaarweide:
maandag 18:00-19:00
Trainen Zandloper:
maandag: 18:45-19:45

F1

Lynn
Nora
Anoek
Maud

Trainer/Coach: Els E 
Trainen Schaarweide:
maandag 18:00-19:00
Trainen Zandloper:
maandag: 17:45-18:45

Selectie S1/2

Kim J.
Romy
Liz
Sam
Emma T.
Hannah
Hanne
Vera
Maike
Femke
Judith
Meike
Jet K.
Mara
Linn
Lara
Manon
Els E.
Fleur B.
Luna

Trainer/coach S1:  Peter
Trainer/coach S2:  Judith L. & Ria
Trainen Schaarweide:
dinsdag 19:30-21:00 (S1), 19:30 -20:30 (S2)

donderdag 19:30-21:00 (S1), 19:30-20:30 (S2)
Trainen Achterom:
dinsdag: 20:15-21:15 (S1+S2)

donderdag: 19:15-20:15 (S2), 20:15-21:15 (S1) 

S3

Hanneke
Ilse A.
Diede v. D.
Nienke v. R.
Esmee v.d. V.
Emma v D.
Anouk
Daniek
Maartje D.
Isa
Fay
Jill

Trainer:  zelf
Trainen Schaarweide:
donderdag 20:30-21:30
Trainen Zandloper:
donderdag: 20:00-21:00

Midweek

Marieke O.
Marieke K.
Eveliene
Susan
Willeke
Ilse P.
Kim L.
Ilse G.
Sophie v. D.
Kim W.
Marlot

Trainer/Coach:  zelf
Trainen Schaarweide:
woensdag 20:00-21:00 (indien geen wedstrijd)

Trainen Zandloper:
woensdag: tijd wordt later bekend gemaakt (indien geen wedstrijd)

Recreanten

Gertie
Annemieke
Ankie
Miranda
Helmi
Renata
Angeliek
Rose-Marie
Rezie
Diana
Femke B.
Ilse v. H.

Trainer: zelf
Coach: 
Marina 

Trainen Schaarweide:
woensdag 20:00-21:00 (indien geen wedstrijd)

Trainen Zandloper:
woensdag: tijd wordt later bekend gemaakt (indien geen wedstrijd)