Berichten

    Geen nieuws in deze lijst:

Home

Korfbalclub Fortuna'74

20 mei zijn er maarliefst 5 jeugdteams kampioen geworden!

Fortuna '74 is een kleinschalige, gezellige dameskorfbalvereniging in Hernen en Bergharen. Onze club telt 40 seniorenleden en ruim 75 jeugdleden. Onze thuishaven is op Schaarweide waar we het sportpark delen met UHC en Harava. 

Het meest actuele nieuws en leuke foto's vind je op Opens external link in new windowFacebook.

Het toverkamp was MAGISCH goed! Foto's vind je terug op
https://myalbum.com/album/pamyBIvzJW0o

Foto's 40 jarig jubileum 30 maart 2014
http://www.mijnalbum.nl/Album=EW8P3FAC

 

Op maandag 8 mei is de teamindeling bekend gemaakt aan de coaches en trainsters. Deze is met zorg gemaakt door de technische commissie.

A1
Kim Janssen-Steenberg
Sacha Thomassen
Julia van Beuningen
Romy Lepoutre
Sam Sommerdijk
Emma Tax
Hannah Kocken
Hanne Postma
Elicia de Klein
Jill Coppes
Judith de Wildt

Trainen: Ben Katuin en ?
Conditietraining: Manja Postma
Coach: Karin van Beuningen

Trainen veld: dinsdag en donderdag 19.00 -20.00 uur
Conditietraining veld: maandag 19.00-20.00 uur (op vrijwillige basis, samen met B1 en C1)
Trainen Achterom: dinsdag en donderdag 19.15-20.15uur 

 

B1
Liz Vermeulen
CĂ©line Raaijman
Vera Loeffen
Maike Janssen Steenberg
Femke Hermans
Lien Breen
Eline Schel
Nienke van Wijk
Meike de Vree
Jet Kocken

Trainen: Jolande van Dijk en Nikki Kaak
Conditietraining: Manja Postma
Coach: Jolande van Dijk en Nikki Kaak
Trainen veld: woensdag  19.00 -20.00 uur
Conditietraining veld: maandag 19.00-20.00 uur (samen met A1 en C1)
Trainen Zandloper: woensdag 19.00 - 20.00 uur

 

C1
Mara Tax
Linn Sas
Lotte Sas
Lara Dinnissen
Manon Hermans
Els Eissen
Senna Burgers
Fleur Breen
Nienke Ploegmakers
Puck Ploegmakers

Trainen: Emma van Doornik en Diede van Doornik
Conditietraining: Manja Postma
Coach: Emma van Doornik en Diede van Doornik
Trainen veld : donderdag 19.00 -20.00 uur
Conditietraining veld: maandag 19.00-20.00 uur (samen met A1 en B1)
Trainen Zandloper: donderdag 17.30-18.30 uur 

 

C2
Diede Loeffen
Marit Sas
Lieke Geurds
Mila de Vaan
Fleur Cobussen
Guusje van Kempen
Maud Buijs
Suus van Haaren
Milou Versteeg
Renske Schel

Trainen: Emma Tax en Romy Lepoutre
Coach: Emma Tax en Romy Lepoutre  (Hettie Coppes)
Trainen veld: dinsdag 18.00-19.00 uur
Trainen Zandloper: 17:30-18:30 uur

 

D1
Anne Eissen
Fae van Baal
Rachel van Heumen
Esmee Theunisse
Nikki Rikken
Aafke vd Akker
Mirte Eissen
Alyshia Moors
Sanne Theunissen
Els van Hulst

Trainen: Marga vd Akker en Sacha Thomassen
Coach: Marga vd Akker en Sacha Thomassen
Trainen veld: maandag 19.00 -20.00 uur
Trainen Zandloper: woensdag 18.00 -19.00 uur

 

E1 (1- vaks)
Emma van Heumen
Lisa Theunissen
Floor Mulders
Evi Rikken
Maartje van Kempen 

Trainen: Jill Coppes, Hanne Postma, Lien Breen (E1 traint samen met E2)
Coach: Hettie Coppes en Lien Breen
Trainen veld: maandag 18.00 -19.00 uur
Trainen Zandloper: maandag 18.00 -19.00 uur

 

E2 (1-vaks)
Floor Geurds
Meike van Boekel
Babette Pekel
Anne Denecke
Yfke Buijs

Trainen: Jill Coppes, Hanne Postma, Lien Breen (E2 traint samen met E1)
Coach: Jill Coppes en Hanne Postma (Hettie Coppes)
Trainen veld: maandag  18.00 - 19.00 uur  Trainen Zandloper: maandag 18.00 -19.00 uur